Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Чернівцях біля колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, яка входить до спадщини ЮНЕСКО, завершили реконструкцію скверу. Роботи тривали близько трьох місяців, гроші виділили меценати.


 

“Близько трьох місяців тому міський голова дав доручення привести цей сквер до ладу. І можу сказати, що це один маленький крок до того, щоб ми з часом отримали інше місто. Усі роботи виконали в межах меморандуму із забудовниками. Тобто, меценатами є забудовники, які долучилися до робіт в межах меморандуму. Після того, як вони здавали житлову нерухомість, вони виділяли 1% ціни Мінрегіонбуду від збудованого житла на ось цей сквер. Цифра становить близько 4 мільйонів. Але підрядник ще допрацьовує і йому потрібно до тижня, щоб провести усю цю бухгалтерську роботу та підрахувати точну суму ремонту”, – сказав під час презентації завершеного ремонту заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк.

Читати  Air Astana замінила крісла в бізнес-класі: який вигляд вони мають тепер

Сквер осучаснили, старе асфальтне покриття замінили на тротуарну плитку. Також упорядкували зелені насадження: замість пнів та аварійних дерев висадили 12 кулеподібних ясенів, 6 кленолистих платанів, а також 31 тую. Засіяли газон й збільшили зелену зону завдяки зменшенню дороги під Попівським будинком.

У центрі скверу встановили невеличкий фонтан із освітленням.

“Були дискусії, чи не занадто сучасним виглядає сквер поряд із колишньою Резиденцією. Особисто я вважаю, що ні. Я не вважаю, що нам потрібно законсервувати старе місто і перетворювати його на музей просто неба, місто має жити”, – вважає міський чиновник.

Читати  Від початку року Україну відвідали майже 14 тисяч туристів з Саудівської Аравії – Ткаченко

Після усіх документальних підрахунків, сквер передадуть на баланс комунального підприємства “Трест зеленого господарства”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *