Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У 2021 році компанія OceanGate Expeditions планує запустити туристичні екскурсії до затонулого корабля Титанік. Вартість для однієї людини складе $125 тис.OceanGate Expeditions — це науково-дослідницька компанія, що базується у Вашингтоні. З травня по вересень 2021 року фахівці компанії планують влаштовувати експедиції до Титаніку, щоб визначити, в якому стані зараз знаходиться корабель, вивчити всі уламки навколо Титаніка, скласти його 3D-модель, а також дослідити водний світ поруч і на самому кораблі, щоб дізнатися, хто там зараз живе.

Читати  Птушкін розповів про головний недолік роботи ведучим "Орла і Решки"

Президент компанії Стокдон Раш (працював в Boeing і NASA) займається розробкою і будівництвом підводного човна з вуглецевого волокна під назвою Titan, який може опускатися на глибину трохи більше 4 кілометрів.

Субмарина вміщує 5 осіб: пілот, вчений і три людини, яких компанія називає «фахівцями з місії» — кожен з них заплатить $125 тис. за восьмиденну пригоду.

Видання зазначає, що ця експедиція є найдорожчим туристичним туром в світі. Для порівняння, сходження на Еверест з досвідченим гідом і шерпами обійдеться в суму близько $45 тис.

Читати  Оптимістична печера: справжня перлина Тернопільщини

Також уточнюється, що туристи повинні будуть допомагати вченим під час експедиції, але поки що невідомо, як саме.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *