Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Влада Таїланду обговорює можливість збільшення суми туристичного збору. Ввести його планують з 1 січня 2022 року.Таке рішення прийняли ще на початку цього року. Однак раніше збір становив 300 батів (8 доларів), а тепер доведеться заплатити 500 батів (13 доларів).

В Таїланді з нового року введуть туристичний збір

Міністерство туризму та спорту планує збирати туристичний збір з кожного прибулого у розмірі 500 батів для “фонду трансформації туризму”.

Читати  Водоспади України

Згідно з планами країни, зібрані кошти підуть в туристичний фонд, що створять на випадок надзвичайних ситуацій та, який субсидуватиме проєкти, що трансформують галузь, зосереджуючись на якісному та сталому туризмі.

За словами Ютасака Супасорна, губернатора Таїландського управління туризму (TAT), додаткові 200 бат будуть спрямовані на проєкти, ініційовані приватним сектором, громадськими підприємствами чи соціальними підприємствами, які хотіли б змінити свій бізнес відповідно до стратегії фонду.

Також цим збором хочуть сприяти реструктуризації країни від масового до екологічно чистого туризму.

Читати  7 нових чудес природи

 

Додаткові витрати не вплинуть на туристів, оскільки ми хочемо зосередитися на ринку якості,
– запевнив пан Ютасак.

Губернатор зауважив, що мета фонду – не подолати фінансові наслідки пандемії, а скоріше зосередитись на довгостроковому економічному зростанні місцевості.

 

Читати  Швидкий тест на антипатію від бортпровідника: як екіпаж мститься дратівливим пасажирам

Умови в’їзду до Таїланду

Всі без винятку особи, які планують прибути до Таїланду, мають попередньо отримати Сертифікат на в’їзд (Certificate of Entry).

Після прибуття до Таїланду необхідно пройти власним коштом 14-денний карантин в одному з визначених тайським урядом готельних комплексах, окрім вакцинованих осіб, що прибувають за туристичними програмами “Phuket Sandbox” та “Samui Plus”.

Таїланд визнає наступні вакцини:

  • AstraZeneca;
  • Sinovac (Coronavac);
  • Johnson’s and Johnson’s/Janssen;
  • Moderna;
  • Sinopharm;
  • Pfizer (COMIRNATY);
  • Covishield.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *