Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Під час відпочинку на Ібіці 19-річного британця вкусив павук-відлюдник. Хлопець прокинувся на ранок наступного дня від болю у руці. Медикам в Іспанії довелось боротися за його життя впродовж 2 тижнів.Лікарі рекомендували підлітку після повернення додому підготуватися до операції. Його треба буде ампутувати два пальці, які найбільше постраждали від отрути павука.

Укус павука на курорті

Інцидент трапився на пляжі курорту Сан-Антоніо. Підліток сидів на сходах біля моря, коли його вкусив коричневий отруйний павук-відлюдник. Ранком наступного дня хлопець прокинувся о 5 годині через неприємні відчуття у тілі. Його рука напухла, боліла та горіла. З місцевого медичного центру його доставили до лікарні в столиці острова.

Читати  Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Республіки Хорватія

Я почав панікувати, тому що мої руки ставали все більш фіолетовими. Лікарі сказали мені, що ніколи не бачили нічого подібного,
– розказав постраждалий.

Медики впродовж 2 тижнів намагалися знайти причину таємничого захворювання хлопця. Коли їм вдалося це зробити, вони сказали, що такі укуси дуже рідкісні, і мають значні наслідки – від некрозу тканини до летальних випадків.

Читати  Не пити алкоголь та взяти домашні капці: поради, як добряче виспатися в літаку

Цікаво знати, що більшість укусів павуків-відлюдників не викликають жодних симптомів. Але пошкодження м’яких тканин у їхніх жертв може затягнутися на місяці і залишити глибокі рубці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *