Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Цьогоріч учасниками міжнародної програми сертифікації в Україні вже стали 18 пляжів у чотирьох областях.

Три пляжі Арабатської стрілки на Херсонщині цьогоріч отримали відзнаки міжнародної програми сталого розвитку пляжів “Блакитний прапор”. Вручення відповідних сертифікатів відбулося під час офіційного відкриття літнього курортно-туристичного сезону на Арабатській стрілці, повідомили в управлінні туризму та курортів Херсонської ОДА.“Міжнародне журі програми сталого розвитку пляжів відзначило “Блакитним прапором” три пляжі Арабатської стрілки: центральний пляж КП “Макс-Інвест” у селі Щасливцеве, курортний комплекс “Чайка” та “Пляжний курорт Арабатка” у селі Генічеська Гірка”, – сказано у повідомленні.

Читати  SkyUp відмовився від прав на 33 маршрути: куди лоукостер не літатиме

“Блакитний прапор” – це екологічний сертифікат, який понад 30 років видається пляжам і яхтено-катерним стоянкам країн Європи, Африки, Карибських островів, Нової Зеландії, Канади та інших держав на підставі рішення незалежного міжнародного журі.

Щоб отримати “Блакитний прапор”, пляж повинен відповідати стандартам 32-х критеріїв, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води в зонах рекреації, екологічного менеджменту, безпеки й послуг, зокрема чистоти території, роздільного збору сміття, дотримання правил безпечної поведінки, необхідного облаштування та обладнання, наявності санітарних приміщень, питної води, рятувальних вишок, пристосувань для осіб з особливими потребами, інших основ безпеки та сервісних послуг.

Читати  Бакота запропонує туристам місцеву крафтову продукцію

Зазначається, що учасниками міжнародної програми в Україні вже стали 18 пляжів у чотирьох областях, отримавши екологічний сертифікат відповідності критеріям програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *