Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Причин відвідати Україну – безліч! Проте їх можна об’єднати у 5 категорій. Крім вже наявних туристичних маршрутів з різними напрямками, є ще безліч цікавинок, вартих уваги.Україною вже розробили безліч вузькоспеціалізованих турів. Наприклад, для альпіністів, або поціновувачів культури та гастротуристів, відпочинок зі СПА та релаксом або ж драйвом на фестивалях.

5 причин відвідати Україну

  • Атмосфера

Це може стосуватися будь-яких музичних та книжкових фестивалів, ярмарків та фестивалів (кави, дерунів, вареників – чого душа забажає!). Зважаючи на культурне різноманіття, в кожному куточку країни неодмінно буде своя родзинка.

  • Неймовірна природа
Читати  В яких містах світу таксі з аеропорту може розорити туриста

Ліси, гори, озера й ріки – зі сходу на захід та з півдня на північ! Тут є і пустелі, і оази, два солених моря та безкраї поля пшениці. Можна відчути свободу вітру у степах та потужну силу стихій в горах, послухати грім водоспадів та тишу озер.

  • Неймовірно смачна кухня

Безкраї лани та степи рясніють смачними та природними овочами й фруктами. Крім стереотипного свіжого хліба, сала та борщу – величезне різноманіття смаків національної кухні.

  • Пригоди та розваги
Читати  Найбагатші та найбідніші країни Європи 2021: в якому рейтингу Україна

В Україні розвивається індустрія розваг. Можна спробувати віндсерфінг, кайт-серфінг, дайвінг, каякінг, рафтинг, вейкбординг, скелелазіння, стрибки з парашутом, стрибки на банджі чи мотоциклі та ще велику кількість екстремальних пригод.

  • Релакс та SPA

Знайти свій дзен – спробувати різні види масажу, пройти спеціальні процедури для обличчя та тіла, а ще – релакс у карпатських чанах, фітнес-програми та йога-ретріти. Україна ідеально підходить для відновлення сил та внутрішньої рівноваги.

Читати  Помер принц Філіп: як він подорожував і скільки країн відвідав

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *