Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Причин відвідати Україну – безліч! Проте їх можна об’єднати у 5 категорій. Крім вже наявних туристичних маршрутів з різними напрямками, є ще безліч цікавинок, вартих уваги.Україною вже розробили безліч вузькоспеціалізованих турів. Наприклад, для альпіністів, або поціновувачів культури та гастротуристів, відпочинок зі СПА та релаксом або ж драйвом на фестивалях.

5 причин відвідати Україну

  • Атмосфера

Це може стосуватися будь-яких музичних та книжкових фестивалів, ярмарків та фестивалів (кави, дерунів, вареників – чого душа забажає!). Зважаючи на культурне різноманіття, в кожному куточку країни неодмінно буде своя родзинка.

  • Неймовірна природа
Читати  Student Club: Qatar Airways ввела програму лояльності для студентів з бонусами та розіграшами

Ліси, гори, озера й ріки – зі сходу на захід та з півдня на північ! Тут є і пустелі, і оази, два солених моря та безкраї поля пшениці. Можна відчути свободу вітру у степах та потужну силу стихій в горах, послухати грім водоспадів та тишу озер.

  • Неймовірно смачна кухня

Безкраї лани та степи рясніють смачними та природними овочами й фруктами. Крім стереотипного свіжого хліба, сала та борщу – величезне різноманіття смаків національної кухні.

  • Пригоди та розваги
Читати  Найкращі маршрути для походів в гори, щоб возз'єднатися з природою

В Україні розвивається індустрія розваг. Можна спробувати віндсерфінг, кайт-серфінг, дайвінг, каякінг, рафтинг, вейкбординг, скелелазіння, стрибки з парашутом, стрибки на банджі чи мотоциклі та ще велику кількість екстремальних пригод.

  • Релакс та SPA

Знайти свій дзен – спробувати різні види масажу, пройти спеціальні процедури для обличчя та тіла, а ще – релакс у карпатських чанах, фітнес-програми та йога-ретріти. Україна ідеально підходить для відновлення сил та внутрішньої рівноваги.

Читати  На кордоні зі Словаччиною встановили туристичний вказівник із символом Закарпаття

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *