Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Про це повідомляє lowcost.ua з посиланням на exyuaviation.

Авіакомпанія працює на впровадження регулярних цілорічних рейсів між столицями України та Чорногорії. Очікується, що рейси стартуватимуть вже наступного року.«Наразі ми завершуємо переговори, тож не виключено, що незабаром ми матимемо добрі новини щодо запуску нової цілорічної служби з Чорногорії. Дуже важливо, щоб такий довгий і потенційно важливий маршрут був доступний для бронювання приблизно за рік наперед ”, – заявив генеральний директор Montenegro Airlines Властімір Рістіч.

Читати  Нова посада Наомі Кемпбелл обурила жителів Кенії

Зазначимо, що чинний двосторонній повітряний договір між Україною та Чорногорією дозволяє українським авіаперевізникам виконувати необмежену кількість рейсів на чорногорський ринок, тоді як Montenegro Airlines може запустити тільки регулярні рейси між Подгорицею та Києвом. Однак Властімір Рістіч зазначив, що ці обмеження були предметом переговорів з українською владою.

Наразі дозвіл Державіаслужби України на виконання рейсів між Києвом та Подгорицею отримали тільки авіакомпанії SkyUp Airlines та Bravo Airways.

Читати  Санта-Клауси, святі Миколаї та Снігуроньки: у Буковелі відбувся святковий маскарад (відео)

Montenegro Airlines – національна авіакомпанія Чорногорії, головний офіс якої та базовий аеропорт розташовані у Подгориці. Інша база компанії розташована у аеропорті міста Тіват. Авіакомпанія виконує регулярні рейси до міст Європи, та забезпечує чартерні перевезення. Сьогодні флот Montenegro Airlines складається з чотирьох сучасних літаків, з яких три – Embraer 195, один Fokker 100.

Читати  Чи здорожчають перельоти після карантину і де можна відпочити влітку

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *