Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Лоукостер з Саудівської Аравії Flynas в липні відкриє ще два маршрути до Львова. Польоти будуть здійснюватися з аеропортів Джидда і Ель-Касім.Авіаперевізник почне виконувати їх 7 липня з частотою два рази на тиждень – щосереди й неділі. Літати буде до 1 вересня включно.
‘Авіалайнер Flynas буде вилітати з Джедди, далі сідатиме в Ель-Касимі. Зупинка складе 40 хвилин без висадки пасажирів. За цей час в аеропорту посадять на борт інших пасажирів, після чого літак вже вилетить до Львова. У зворотному напрямку маршрут аналогічний.

Читати  Є що подивитися: ТОП-5 дивовижних озер України

Квитки на нові рейси продаються за ціною 650 доларів в обидва боки. Така висока вартість через те, що на ринку польотів між Саудівською Аравією і Україною немає конкуренції.

За прогнозами, основними клієнтами нових маршрутів до Львова стануть громадяни Саудівської Аравії, для яких Президент України Володимир Зеленський скасував візи. При цьому подорожі для українців в Саудівську Аравію досі ускладнені – необхідно отримувати візу і проходити 7-денний карантин по прильоту в спеціальних готелях.

Читати  Олена Зеленська запустила україномовний аудіогід у Версальському палаці

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *