Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

В Санта-Фйора (Тоскана) та Рієті (Лаціо) відшкодовуватимуть 50% витрат за оренду житла людям, які захочуть переїхати у ці локації й працювати там з дому. Очільники міст переконані, що така пропозиція спонукатиме молодь оселятися у згаданих містах і розвивати їх.Претенденти на допомогу неодмінно повинні надати докази того, що вони справді мають дистанційну роботу. Це головна умова, яку висуває влада міст новоприбулим жителям.

Про винагороду

Зважаючи на те, що вартість оренди у цих містах Італії є низькою (якщо порівнювати з більшими містами країни), то пропозиція здається напрочуд привабливою.

Читати  Штрафи на тисячі доларів: на Занзібарі оголосили про нововведення для туристів

Влада містечка Санта-Фйора з населенням 2,5 тисячі готова виплачувати допомогу людям, які житимуть у місті від 2 до 6 місяців. Є й альтернативна пропозиція – виплата 200 євро замість допомоги з орендою (близько 6,7 тисячі гривень).

Мета полягає в тому, щоб спонукати людей переїхати сюди та віртуально працювати звідси. Ми хочемо, щоб Санта-Фйора стала гнучким офісом. Кожного разу, коли молодь їде в пошуках роботи в інше місце, це забирає частину нашого містечка,
– пояснює мер Санта-Фйори Федеріко Балоккі.

Читати  Названі найщасливіші країни світу: серед них є і Україна – рейтинг

Пропозиція Рієті з населенням близько 50 тисяч передбачає допомогу навіть для тих, хто орендує житло довше, ніж 6 місяців. Окрім того, охочі також можуть винайняти будинок у навколишніх сільських районах, де плата за оренду житла є значно нижчою.

Читати  Як купити дешеві авіаквитки?

Молоді люди все ще тікають у Рим в пошуках роботи, тому ми розпочали місію із залучення віддалених співробітників, які перетворять Рієті у свій офіс і пожвавлять наше місто,
– поділився мер Рієті Даніеле Сінібальді.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *