Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Експерти з етикету нагадали про два важливих правила, як відкидати спинку крісла в літаку. На їхню думку, це допоможе уникнути будь-яких конфліктів з тими, хто сидить позаду вас.“По-перше, опускати спинку потрібно тільки після прийняття їжі, коли бортпровідники прибрали посуд. По-друге, перед цим необхідно завжди попередити пасажира, який сидить позаду вас”, – розповідає експерт з етикету Вільям Хансон в інтерв’ю виданню The Sun.

Читати  У Таїланді повінь зробила популярним підтоплений ресторан

Він додав, що відкидання сидіння – невід’ємна частина самого процесу перельоту. Тому тим, кому це не подобається, краще не літати. “Сідайте на корабель, їдьте на машині або подорожуйте бізнес-класом”, – радить фахівець.

Пасажири, які відкидаються спинку сидіння відразу після посадки в літак, – це той тип людей, які здатні миттєво відключитися від всього, що відбувається навколо. Вони не відчувають абсолютно ніяких емоцій. “Їм немає діла до сусідів”, – резюмує експерт з поведінки Джуді Д. Джеймс.

Читати  На Закарпатських полонинах масово розквітли нарциси й рідкісний тирлич

До слова, багато авіакомпаній самостійно намагаються вирішити цю проблему.

  • British Airways вирішила позбутися місць, що відкидаються, на коротких рейсах.
  • Delta Air Lines також обмежила кількість місць, які дозволяють пасажирові опустити спинку.
  • Qantas впроваджує крісла Premium Economy, які не просто опускаються назад, а разом з усім кріслом відсовуються вперед.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *