Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

В Еквадорі є вибухонебезпечна Дорога вулканів. Це мальовнича долина, яка розтягнулася на 60 кілометрів. Ліворуч і праворуч від неї, як напоказ, вишикувалися високі вулкани Еквадору.Чим ще цікава ця частина країни, розповіли ведучі тревел-шоу “Орел & Решка. Чудеса світу”.

Величезна кількість вулканів

В Еквадорі розташована більша частина всіх відомих вулканів Землі. Саме тому цю частину планети найчастіше хитає від землетрусів. Ведуча тревел-шоу розповіла, що останній раз вулкан Сангай вивергався в Еквадорі влітку 2020-го. Міста засипало попелом, але обійшлося без жертв.

Читати  Туристичні локації нацпарку «Сколівські Бескиди» увійшли до онлайн-маршруту

Найвища точка планети

Питання спірне, але деякі вчені стверджують, що найвища точка Землі зовсім не гора Еверест, а вулкан Чимборасо в Еквадорі.

Існує теорія, за якою зростання гір і вулканів потрібно вимірювати не від рівня моря, а від їх віддаленості від центру Землі, – розповів Антон Зайцев.

Також він додав, що за такими підрахунками висота Евересту – 6382,4 кілометра, а Чимборасо – 6384,4 кілометра.

Читати  Пандемія не минула дарма: які 6 нових пам’яток відкрилося у світі у 2021 році

Снігові місця

У спекотній країні є місця, де цілий рік лежить сніг. Там навіть можна було б кататися на лижах, якби не одне – там нема чим дихати. Річ у тім, що сніг в Еквадорі лежить високо в горах, на висоті понад чотири кілометри. Всі ці гори – діючі вулкани.

Читати  "Зникаючий" бренд Чорнобиля створило агентство Banda

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *