Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

В Еквадорі є вибухонебезпечна Дорога вулканів. Це мальовнича долина, яка розтягнулася на 60 кілометрів. Ліворуч і праворуч від неї, як напоказ, вишикувалися високі вулкани Еквадору.Чим ще цікава ця частина країни, розповіли ведучі тревел-шоу “Орел & Решка. Чудеса світу”.

Величезна кількість вулканів

В Еквадорі розташована більша частина всіх відомих вулканів Землі. Саме тому цю частину планети найчастіше хитає від землетрусів. Ведуча тревел-шоу розповіла, що останній раз вулкан Сангай вивергався в Еквадорі влітку 2020-го. Міста засипало попелом, але обійшлося без жертв.

Читати  10 місць Праги, які варто відвідати

Найвища точка планети

Питання спірне, але деякі вчені стверджують, що найвища точка Землі зовсім не гора Еверест, а вулкан Чимборасо в Еквадорі.

Існує теорія, за якою зростання гір і вулканів потрібно вимірювати не від рівня моря, а від їх віддаленості від центру Землі, – розповів Антон Зайцев.

Також він додав, що за такими підрахунками висота Евересту – 6382,4 кілометра, а Чимборасо – 6384,4 кілометра.

Читати  Дрогобицьку солеварню перетворять в промислово-розважальний комплекс

Снігові місця

У спекотній країні є місця, де цілий рік лежить сніг. Там навіть можна було б кататися на лижах, якби не одне – там нема чим дихати. Річ у тім, що сніг в Еквадорі лежить високо в горах, на висоті понад чотири кілометри. Всі ці гори – діючі вулкани.

Читати  Туреччина змінила назву: в країні запускають кампанію, щоб розповісти про це світу

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *