Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

В Еквадорі є вибухонебезпечна Дорога вулканів. Це мальовнича долина, яка розтягнулася на 60 кілометрів. Ліворуч і праворуч від неї, як напоказ, вишикувалися високі вулкани Еквадору.Чим ще цікава ця частина країни, розповіли ведучі тревел-шоу “Орел & Решка. Чудеса світу”.

Величезна кількість вулканів

В Еквадорі розташована більша частина всіх відомих вулканів Землі. Саме тому цю частину планети найчастіше хитає від землетрусів. Ведуча тревел-шоу розповіла, що останній раз вулкан Сангай вивергався в Еквадорі влітку 2020-го. Міста засипало попелом, але обійшлося без жертв.

Читати  SkyUp відновлює внутрішні рейси до Одеси

Найвища точка планети

Питання спірне, але деякі вчені стверджують, що найвища точка Землі зовсім не гора Еверест, а вулкан Чимборасо в Еквадорі.

Існує теорія, за якою зростання гір і вулканів потрібно вимірювати не від рівня моря, а від їх віддаленості від центру Землі, – розповів Антон Зайцев.

Також він додав, що за такими підрахунками висота Евересту – 6382,4 кілометра, а Чимборасо – 6384,4 кілометра.

Читати  Фіналістки "Танців з зірками" 2020 вирушили у заслужену відпустку: де відпочивають співачки

Снігові місця

У спекотній країні є місця, де цілий рік лежить сніг. Там навіть можна було б кататися на лижах, якби не одне – там нема чим дихати. Річ у тім, що сніг в Еквадорі лежить високо в горах, на висоті понад чотири кілометри. Всі ці гори – діючі вулкани.

Читати  20 мільйонів витратять на реставрацію вілли "Гопляна" в Трускавці

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *