Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
З нагоди 30-ї річниці Незалежності у мережі опублікували повнометражний фільм про туристичний потенціал України з мобільним путівником, якого вистачить на два місяці мандрівок.


“30-річчя Незалежності України – чудова нагода розкрити на повну її туристичний потенціал. Саме це і зробив Артем Шамбальов, автор YouTube-каналу “#БЕЗВИЗ” та співзасновник стартапу tTravel. Влітку 2020 року він відправився у двомісячну подорож по всій Україні, щоб створити повнометражний фільм та мобільний путівник з найгарнішими місцями. В результаті за 50 днів безперервної мандрівки було подолано понад 6 тисяч кілометрів та відзнято понад 300 цікавих локацій”, – йдеться у повідомленні.

Читати  Цифрові кочівники в Іспанії: уряд запровадив спеціальні візи для віддалених працівників

Як зазначається, певні відрізки маршруту Шамбальов проходив один, інші – в компанії з друзями та однодумцями.

Про бюджет подорожі сам мандрівник говорить таке: “Розрахувати точний бюджет цієї подорожі на одну особу дуже складно, тому що на якихось ділянках маршруту я був один, на інших до мене долучались супутники. Гадаю, якщо б я два місяці подорожував один, то витратив би приблизно 50 тисяч гривень на всю подорож”.

“Чим більше я мандрував Україною, тим більше усвідомлював, що нічого не знаю про свою Батьківщину. В нас величезна кількість маловідомих надзвичайних місць, які необхідно показати як самим українцям, так і іноземцям! Саме тому фільм має англійські субтитри. Безумовно, країні є над чим працювати, і у фільмі я кілька разів акцентував увагу на аспектах, які треба покращувати в плані туризму, але перспективи в нас шалені”, – зазначив Шамбальов.

Читати  Wizz Air вперше запускає рейси з Києва на морський курорт Паланга

Щодо того, що найбільше вразило в Україні, він не може відповісти коротко: “Насправді вразили десятки місць! Найбільший розрив шаблону відбувся у Дніпрі. Багато самих дніпрян мені казали, що в їхньому місті нічого робити, а я був настільки вражений, що навіть вважаю, що деякі квартали в Дніпрі виглядають сучасніше, ніж в Києві. Урбаністика в деяких кварталах цього міста вражає! Дуже мальовнича Херсонська область, Лядовський монастир на кордоні з Молдовою, величезна кількість соборів та палаців у невеличких селах… Кременець сильно вразив! Чернівці відкриваються дуже по-домашньому, якщо пройтись вузенькими тихими вуличками в кількох кварталах від центру міста. Кам’янець-Подільський – взагалі зразок маленького туристичного міста для мене! Дійсно файне місто Тернопіль! Ужгород має свою особливу затишну атмосферу. Івано-Франківськ – дуже недооцінене місто. Про локації в Карпатах можна розповідати годинами. Ну і, звичайно, Львів, Одеса та Київ! Але про них всі знають”.

Читати  Качанівський палац готується до реставрації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *