Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На рейсі американського лоукостера Frontier сталася пригода. Один з пасажирів спершу лаявся, а потім – конфліктував з бортпровідником. За це екіпаж прив’язав чоловіка до крісла та знешкодив його. Авіакомпанія за цю витівку відправила учасників конфлікту у оплачувану відпустку.У хід пішов скотч, який і знерухомив шибайголову, і змусив замовчати. Інцидент трапився на рейсі з Філадельфії в Маямі.

Читати  У Хмельницькому з’явився музей еволюції мін

Інцидент на борту авіалайнера

Неприємна ситуація сталася 31 липня. Авіадебоширом виявися 22-річний американець. Він чіплявся до стюардеси, а потім – конфліктував з екіпажем, який намагався його втихомирити.

Хлопця заарештували одразу після приземлення літака. Бортпровідників наразі відсторонили до завершення розслідування. Оскільки їхні дії були серйозним кроком для того, аби втихомирити пасажира. Відеозапис того, що сталося, яку зробив один з пасажирів. Він опублікував це у своєму твіттері.

Читати  Захоплива подорож Україною: 300 незвіданих місць, один герой та унікальний фільм

Пізніше в справу втрутився профспілка. Тоді авіакомпанія заявила, що бортпровідники не відсторонені, а пішли в оплачувану відпустку на період розслідування.

Проте інше відео показує ставлення пасажирів рейсу: вони сміються зі спроб авіабешкетника покликати на допомогу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *