Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Також, за словами міністра інфраструктури, оптимізація оподаткування для українських перевізників дозволить знизити вартість квитків на внутрішні рейси.

Міністерство інфраструктури має намір збільшити частку лоукостів на авіаційному ринку України в 2020 році до 45%, а в подальшому — до 63%.Як повідомила прес-служба Мінінфраструктури, про це міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив під час привітання п’ятнадцятимільйонного пасажира аеропорту «Бориспіль».

«Міністерство інфраструктури України реалізує комплекс заходів для подальшого успішного розвитку авіаційної галузі. Важливим завданням є збільшити частку лоукостів на авіаційному ринку України в 2020 році до 45%, а в подальшому — до 63%», — цитує прес-служба Криклія.

Читати  Найбільший магазин туррона відкрився в Мадриді

Також, за словами міністра, оптимізація оподаткування для українських перевізників дозволить знизити вартість квитків на внутрішні рейси.

«Планується за бюджетні кошти реконструкція та розвиток нових аеропортів у регіонах — у Дніпрі, Мукачеві та Ізмаїлі. В бюджеті на 2020 рік закладено 1 млрд грн, що в 5 разів більше, ніж у 2019 році. Також йде активна робота над залученням приватних інвесторів до розвитку регіональних аеропортів. Зокрема, планується концесія аеропортів у Херсоні, Чернівцях та Запоріжжі», — зазначив Криклій.

Читати  Названо топ-5 найбільш відвідуваних міст світу

Також, міністр підкреслив, що аеропорт «Бориспіль» є лідером за рівнем пасажиропотоку серед аеропортів України й навіть Європи.

«Сьогодні ми зустріли 15-мільйонного пасажира аеропорту «Бориспіль». Минулорічний рекорд у 12,6 млн пасажирів успішно побито. Цього року «Бориспіль» продемонстрував збільшення пасажиропотоку на 21%. 15 млн пасажирів для аеропорту «Бориспіль» — це абсолютний рекорд, але далеко не межа. За 5 років кількість українців, які користуються авіаційним транспортом, має збільшитись у три рази, а пасажиропотоки досягти 32 млн пасажирів», — зазначив керівник міністерства.

Читати  Нідерланди відмовились від назви Голландія!

Криклій підкреслив, що зростання пасажиропотоків через аеропорти України є важливим показником економічного розвитку нашої держави та одночасно потужним сигналом інвесторам.

Як повідомляв УНІАН, пасажиропотік через українські аеропорти в січні-вересні 2019 року зріс порівняно з аналогічним періодом 2018 року на 18,7% — до 22,576 млн осіб.

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *