Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

З 15 липня 2020 року право в’їзду до Угорщини мають громадяни України:

1) які є членами сім’ї громадян Угорщини;2) які мають дійсний дозвіл на постійне проживання в Угорщині та члени їх сімей;
3) які мають дійсний дозвіл на тимчасове проживання в Угорщині, що дає право перебувати на території країни більше 90 днів;
4) які прибувають з країн із середнім рівнем розповсюдження коронавірусу;
5) які прибувають із країн з низьким рівнем розповсюдження коронавірусу (не віднесені ні до жовтої, ні до червоної категорії);
6) в рамках тридцятикілометрової зони на термін до 24 годин.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства розвитку туризму України в Facebook.

Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine to Hungary повідомляє, що в інших випадках, у т.ч. коли особа прибуває з країни з високим рівнем розповсюдження коронавірусу, зокрема й з України, в’їзд в Угорщину можливий лише після отримання дозволу угорської поліції.

Читати  Названо самі небезпечні країни для мандрівників у 2020 році

Зокрема, за наявності достатніх підстав (судовий процес, працевлаштування, лікування, навчання, похорон тощо) потрібно заповнити угорською або англійською мовою та подати електронну заявку, доступну за посиланням: https://ugyintezes.police.hu/en/uj-ugy-inditasa/.

Відповідь надходить, як правило, протягом 48 годин. Рішення про задоволення клопотання, яке надсилається на електронну адресу, вказану в процесі формування запиту, необхідно продемонструвати на кордоні (друкований варіант або на екрані мобільного пристрою).

Громадяни України, які вказані у пунктах 1- 4 та прибувають з країн з середнім та високим рівнями розповсюдження коронавірусу, можуть бути звільнені від карантину за наявності довідки органу охорони здоров’я щодо результатів двох негативних тестів на COVID-19 (SARS-CoV-2 teszt) з різницею видачі щонайменше у 48 годин. Довідка має бути видана протягом останніх п’яти днів та оформлена англійською чи угорською мовами або перекладена на вказані мови.

Читати  Грузія не відкриє кордони з 1 липня

Станом на сьогоднішній день громадяни України, які бажають ТРАНЗИТОМ перетнути територію Угорщини, не потребують отримання індивідуального дозволу для транзиту, якщо вони повертаються в Україну, а також у разі коли:

особа надає згоду пройти перевірку на наявність COVID-19 та не має ознак підозри на інфекцію;
 особа відповідає всім вимогам для в’їзду, визначеним Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт, віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення);
у особи наявний документ, що підтверджує право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, документ на право власності нерухомості, результати тестів на вірус тощо), а також, за необхідності, документи, що підтверджують можливість Вашого в’їзду до інших транзитних країн (Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія, Австрія, Словаччина).

Читати  Експерти шукають оптимальний варіант впровадження інтернету на ж/д

На українсько-угорському кордоні для транзиту можна використати виключно пункти пропуску «Тиса» та «Лужанка».

Інформацію щодо гуманітарних (транзитних) коридорів (маршрутів та пунктів пропуску) можна знайти за посиланням: http://www.police.hu/…/humanitarius-korridor-humanitarian-c….

Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Час транзиту не може перевищувати 24 години. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією.

 

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *